(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 21:09

Peugeot 49 cc

(Nr 1878344)
Peugeot 49 cc

Dystans: 114.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

80 €

ID firmy: 347362
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-07-2017, 16:40

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-15, 16:39

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 80 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często wartościowe ładunki, które wydają się stosunkowo ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - aczkolwiek jedynie na pozór. Bezbłędnie przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma przewóz bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, potrzebne będą cztery taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie dwie, bowiem dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jávea/Xàbia, Hiszpania

Termin elastyczny