(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 21:09

Peugeot 49 cc

(Nr 1878344)
Peugeot 49 cc

Dystans: 114.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

80 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-07-2017, 16:40

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-15

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-15, 16:39

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 80 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często wartościowe towary, które wyglądają na całkiem trudne do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - jednakże jedynie na pozór. Odpowiednio zamocowany jednoślad w 100% przetrzyma przewóz bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas przewozu na naczepie, potrzebne będą 4 pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą wyłącznie 2, ponieważ dysponują one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie blokują większość miejsca w aucie.

     Należy zawsze dopytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest niepewne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jávea, Hiszpania

Termin elastyczny