(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 17:45

Peugeot 504 Break (Nr 2753480)

Peugeot 504 Break

Marka i model:

Peugeot 504 Break GL automatique

Waga w kg (łączna):

1450.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 557.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jeśli zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Oviken, 830 24, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Södertälje, Szwecja

Termin elastyczny