(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 10:19

Peugeot 508 SW

(Nr 1923041)
Peugeot 508 SW

Marka i model:

Peugeot 508

Waga w kg (łączna):

1650.00

Budżet zlecenia [€]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 573.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba nie zapominać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Valenton, 94460, Francja

Od 2 sie 2017 do 4 sie 2017

Adres i termin dostawy

Frankfurt, Niemcy

Od 3 sie 2017 do 5 sie 2017