(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-14 16:20

Peugeot bipper tepee + przyczepka DMC 750kg

(Nr 2223657)
Peugeot bipper tepee + przyczepka DMC 750kg

Marka i model:

Peugeot bipper tepee

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2199.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia peugeot bipper oraz przyczepka samochodowa dmc 750 przyczepka bedzie zaladowana sprzetem budowlanym mozliwosc jazdy w systemie samochod na lawecie +przyczepka podpieta pod hak lawety, transport w polowie Stycznia. Faktura niewymagana, jedynie CMR. Czekam na propozycje cenowe, co do terminu moge sie dostosowac. Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

4500 zł

ID firmy: 74813
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-12-2017, 12:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-28 do 2018-01-14

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości: (1)

Daniel L. (Przewoźnik)
28-12-2017, 12:59
Mozemy to zabrac jak najszybciej. sie da. rozumiem ze auto puste. a przyczepka niejest przeladowana???
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu pojawia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać także, że właściwa waga naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Odcinek, 46-325, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Livingston, Wielka Brytania

Termin elastyczny