(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 19:33

Peugeot boxer

(Nr 1878158)
Peugeot boxer

Dystans: 1319.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się niekiedy, gdy nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu auta

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba nie zapominać również, że faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Antwerpia, Belgia

4 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Termin elastyczny