(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-24 11:53

peugeot boxer rama (Nr 2744700)

peugeot boxer rama

Marka i model:

peugeot boxer rama

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

3700

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2104.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, jak zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać również, że faktyczna waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bishopton, PA7, Wielka Brytania

25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Pleszew, 63-300, Polska

Termin elastyczny