(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-29 20:30

Peugeot expert

(Nr 2333008)
Peugeot expert

Marka i model:

Peugeot expert

Waga w kg (łączna):

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 576.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Powinno się pamiętać także, że rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Szamocin, 64-820, Polska

Od 2 lut 2018 do 3 lut 2018

Adres i termin dostawy

Jeżowe, 37-430, Polska

Od 2 lut 2018 do 3 lut 2018