(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-17 19:49

Peugeot partner 2.0hdi

(Nr 1267052)
Peugeot partner 2.0hdi

Marka i model:

Pwugeot partnwr

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 601.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-10-2016, 21:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-07 do 2016-11-11

Czas transportu (dni):

10

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Servicio profesional y exclusivo. Duración aprox. 30 días. Disponemos de servicio de guarda y custodia. Camión de 15.000 kgs y 18 metros, ojo para la carga/descarga, ubicación y limitaciones de peso/medidas!!! CONFIRMEN PLAZAS DISPONIBLES ANTES DE ACEPTAR!!!

Cena (zawiera VAT): 350 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, że faktyczna waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

España, Santa Coloma de Farnés

Od 21 paź 2016 do 26 paź 2016

Adres i termin dostawy

España, Urnieta, 20130

Od 27 paź 2016 do 31 paź 2016