(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 13:55

Peugot Boxer

(Nr 1821059)
Peugot Boxer

Dystans: 310.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

ID firmy: 237842
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 19:29

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

załadunek jutro do poludnia dostawa dobota

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości: (1)

Michał W. (Przewoźnik)
01-06-2017, 19:43
Najwcześniej w poniedziałek lub wtorek czekam za przelewem
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 5 cze 2017 do 6 cze 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 5 cze 2017 do 6 cze 2017