(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-12-23 19:56

PEUGOT EXSPERT

(Nr 1552475)

Marka i model:

PEUGOT EXPERT

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1030.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-12-2016, 23:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-27 do 2016-12-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się niekiedy, gdy kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Tienen, 3300, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kudowa-Zdrój, Polska

Termin elastyczny