Samochody Dodano: 2017-12-30 21:55

Peugot Partner

(Nr 2248560)

Marka i model:

PARTNER 1.6 HDI Fourgon

Waga w kg:

1350.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2078.00 km

Informacje dodatkowe:

moge umowic sie na obior na terenie Polski na trasie S8 lub A2 do uzgodenienia

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

2000 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 01:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-10 do 2018-01-13

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

OCP, LICENCJA, F-RA VAT, KWOTA BRUTTO. Do Grodziska mam 10 km. Dostawa bezpośrednia. Autolaweta na 3 auta.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (1)

pawelbaj
04-01-2018, 08:51
Dziekuje serdecznie za oferte, ale zmiana planow i organizujemy to inaczej. bede miał Pana firme na uwadze w przyszlosci. dziekuje i wszytskiego dobrego w Nowym Roku
Wyślij wiadomość

2800 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 12:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Bergerac, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grodzisk Mazowiecki, Polska

Termin elastyczny