(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pferdeanhänger (Nr 5279902)

Długość [m]:

6.35

Szerokość [m]:

2.34

Wysokość [m]:

3.26

Waga w kg (łączna):

2.2

Dystans: 6352.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Turyngia, Bad Langensalza

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubai

14 lis 2019


Transport przyczep

W ustaleniu kosztu przewozu naczepy, ważne znaczenie mają wielkość, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również data wykonania przewozu. Przedstawienie dokładnych gabarytów przyczepy pozwoli firmie transportowej na dokładną wycenę. Ważność ma także to, czy naczepa jest na chodzie (posiada nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych naczep znajdują się przyczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za transport naczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono niecałe 640 zł (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 463 złotych w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła niecałe 450 złotych (co daje oszczędność niemal 326 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł niecałe 300 złotych.

Elementami, które mają wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych przyczep czyli: trasa, gabaryty, waga i sprawność przyczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe traktują naczepę jako doładunek, wówczas cena transportu jest zazwyczaj mniejsza.