piaggio ape 50 (Nr 6499813)

piaggio ape 50

Marka i model:

piaggio ape 50

Długość [m]:

2.66

Szerokość [m]:

1.26

Wysokość [m]:

1.59

Waga w kg (łączna):

500

Rocznik [rrrr]:

1978

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

29 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Kanada, Alberta, Edmonton

8 lis 2020


Transport pojazdów zabytkowych

            Jeśli zlecasz transport wozu historycznego i powinieneś posiadać pewność, iż zjawi się na miejsce przeznaczenia w perfekcyjnym stanie - skorzystaj z aukcji przewozowych. Na serwisie Clicktrans.pl posiadamy wiele zweryfikowanych firm transportowych, które proponują swoje usługi.

            Aby wytypować najlepszą dla siebie ofertę, kliknij „Zleć transport” i wybierz wariant „Inne pojazdy”, a dalej podkategorię „Pojazdy zabytkowe”. Uzupełnij ofertę jak najszczegółowiej się uda, przede wszystkim w polach tyczących się wielkości i wagi auta. Dzięki tym danym firma umie ustalić, czy posiada przystosowany samochód, ażeby być w stanie taki ładunek zabrać. Jeżeli masz nietypowe wymagania dotyczące formy transportu – na przykład nie życzysz sobie, aby twój oldtimer był odkryty w trakcie jazdy na przyczepie, ulegając działaniu warunkom pogodowym, w opisie przesyłki oznacz, że interesują cię tylko przewoźnicy, którzy dysponują nieodkrytą przestrzeń ładunkową o należytych wymiarach. Wielce istotna dla firmy transportowej bywa informacja o stanie pojazdu. Czy jest na chodzie czy też nie. Zmienia to możliwości załadunku, gdyż niedziałające wozy trzeba ładować profesjonalnymi wciągarkami, a nie wszyscy przewoźnicy takimi dysponują.

            Przewóz zabytkowego pojazdu zdarza się być trudny, ale można namierzyć interesujące propozycje przewozu. Przykładowo karocę z naszego kraju do Hiszpanii, na trasie liczącej więcej niż 2100 km dostarczono zaledwie za 2500 PLN.