(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 02:43

Piagio skiper

(Nr 1920811)

Marka i model:

Piagio skiper

Waga w kg (łączna):

100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 615.00 km

Informacje dodatkowe:

La moto arranca así que con rampas se puede cargar.

Oferty od Przewoźników (0)

170 €

ID firmy: 418782
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 23:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-01 do 2017-08-16

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 170 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle wartościowe towary, które wyglądają na ogólnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - aczkolwiek jedynie pozornie. Prawidłowo zamocowany pojazd w 100% przetrzyma trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku transportu na naczepie, potrzebne będą cztery taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są jedynie 2, bowiem posiadają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

l'Hospitalet, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny