(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 15:07

pianino

(Nr 1464002)
pianino

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 335.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 22:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-04 do 2016-12-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Transport kompleksowy 2 osoby do noszenia. Termin elastyczny. Zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia i potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, na przykład wilgotną ściereczką. Potem należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale utrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Malbork

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Jasionówka

Termin elastyczny