(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2017-07-26 08:52

Pianino

(Nr 1922903)
Pianino

Długość [m]:

1,48

Szerokość [m]:

0,55

Wysokość [m]:

1,10

Waga w kg (łączna):

180.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 2.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 589859
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 20:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-29 do 2017-07-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Potrzebna będzie co najmniej 1 osoba do pomocy w noszeniu

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pianina lub fortepianu

    Pianina i fortepiany to nadzwyczaj wielkie sprzęty muzyczne, a prawidłowe obchodzenie się z nimi podczas transportu będzie niezbędne do ich prawidłowego działania i dzięki temu umożliwi cieszyć się ich dźwiękiem przez długie lata.

    Gdy szukasz transportu dla instrumentów muzycznych, zleć ogłoszenie w portalu Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” a później podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar nie zapomnij o napisaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz potrafił przeprowadzić samodzielnie, czy ma się tym zająć firma transportowa. Przy wariancie 2 wybierz w ofercie, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, dość często zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają sporą praktykę oraz właściwy sprzęt, aby taki sprzęt muzyczny wnieść, przykładowo na piętro kamienicy. Pomimo większej ceny przy usłudze kompleksowej, warto ją rozpatrzeć, żeby nie trudzić się samemu i nie popsuć instrumentu muzycznego. Dobrą praktyką jest ochronić zewnętrzną część instrumentu, osłaniając ją przed zadrapaniem w busie lub podczas przenoszenia. Instrument muzyczny można zawinąć w duże ręczniki i w pościel. Kiedy nie masz należytych materiałów lub nie potrafisz tego zabezpieczyć sam, firma przewozowa również może to zabezpieczyć za ciebie. Poinformuj o tym w ogłoszeniu czy też w wiadomości do przewoźnika.

    Transport instrumentu muzycznego jest trudny, gdyż należy zachować wyjątkową ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która zrobi to profesjonalnie, jak także w bardzo niskiej cenie. Transport pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie długość wyniosła powyżej 1100 km - cena wyniosła jedynie 900 złotych, a chodziło o przewóz z załadunkiem jak i z wyładunkiem.

Adres i termin nadania

Ludwika Solskiego 7, Kraków, 31-216, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Majora Ryszarda Nuszkiewicza 7, Kraków, 31-422, Polska

Termin elastyczny