(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2017-08-27 11:06

pianino

(Nr 1989353)
pianino

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

200.00

Czy jest na kółkach?:

Nie

Dystans: 2.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 253442
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 21:16

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

cen dotyczy tylko transportu. auto z windą... pianino trzeba donieść do windy auta potem rozładunek będzie pod posesją i za pomocą windy rozładowane. jesli taka usluga odpowiada. prosze o akcept... godziny interesują mnie od 9-11

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 22057
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 20:48

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam ! Zgodnie z wcześniejszą informacją składam ofertę, ponieważ jutro będziemy po instrument w Tychach i możemy to zrobić przy okazji, dlatego moja oferta dotyczy tylko jutrzejszego dnia. Możemy być u Państwo około godziny 19.30. Jeśli to Państwu odpowiada, to proszę o zaakceptowanie oferty. Pozdrawiam Michał Fober.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (1)

Marta M. (Zleceniodawca)
31-08-2017, 18:46
Dzień dobry, przepraszam, dopiero teraz przeczytałam wiadomość. Na razie jeszcze się wstrzymam.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pianina lub fortepianu

    Pianina i fortepiany to szczególnie duże instrumenty muzyczne, a należyte traktowanie ich w trakcie transportu jest niezbędne do ich prawidłowego działania i dzięki temu umożliwi napawać się ich tonacją przez długie lata.

    Jeżeli szukasz transportu dla fortepianu lub pianina, zleć ofertę w serwisie Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a dalej podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o napisaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz potrafił wykonać na własną rękę, czy powinna się do tego zaangażować firma przewozowa. Przy drugiej możliwości poinformuj w ogłoszeniu, że chcesz kompleksową usługę. Firmy transportowe, dość często te przeprowadzkowe, mają sporą praktykę i właściwy sprzęt, żeby taki sprzęt muzyczny przenieść, na przykład na wyższą kondygnację budynku. Mimo kosztowniejszej ceny przy usłudze kompleksowej, dobrze jest ją rozważyć, żeby nie męczyć się samemu i nie porysować instrumentu muzycznego. Dobrą praktyką jest osłonić zewnętrzną część fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed zarysowaniem w pojeździe czy też w trakcie przemieszczania. Pianino lub fortepian można owinąć w koce jak także w pościel. Kiedy nie posiadasz wymienionych materiałów czy też nie chcesz tego wykonać sam, firma przewozowa również może to zabezpieczyć za ciebie. Poinformuj o tym w ofercie lub w wiadomości do przewoźnika.

    Transport instrumentu muzycznego jest trudny, ponieważ trzeba zachować szczególną ostrożność, jednak w giełdzie transportowej Clicktrans można znaleźć firmę przewozową, która zrobi to fachowo i w nadzwyczaj niskiej cenie. Transport pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie długość wynosiła ponad 1100 kilometrów - koszt wyniósł wyłącznie 900 zł, a chodziło o usługę z załadunkiem oraz z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Racławicka, Chorzów, 41500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Władysława Truchana, Chorzów, 41500, Polska

Termin elastyczny