(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-19 22:03

PIANINO

(Nr 2102688)
PIANINO

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 87.00 km

Informacje dodatkowe:

Pianino znajduje sie w domu parterowym. W Kamieniu pietro drugie.

Oferty od Przewoźników (0)

330 zł

ID firmy: 592029
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 13:19

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-31, 13:17

Opis oferty:

Możliwość zabrania i dostarczenia praktycznie każdego dnia. Odnośnie załadunku oraz rozładunku zależy z którego i na które piętro trzeba wnieść instrument.

Cena (zawiera VAT): 330 zł

Wiadomości: (2)

Anna S. (Zleceniodawca)
28-10-2017, 14:17
Szczecin-parerowy domek Kamien -drugie pietro (szeroka klatka)
Marta N. (Przewoźnik)
28-10-2017, 23:09
Kiedy chce Pan/i przewieźć pianino ?

400 zł

ID firmy: 606425
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-11-2017, 19:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. mokrą gąbką. Później należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych obiektach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kamień Pomorski, Polska

Termin elastyczny