(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2017-10-25 18:06

pianino

(Nr 2114619)
pianino

Długość [m]:

144

Szerokość [m]:

51

Wysokość [m]:

106

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 584.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 612437
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 15:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-10 do 2017-11-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Oferuje Transport profesjonalny

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1400 zł

ID firmy: 612437
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 22:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Oferuje komleksowa usluge , Naturalnie fachowo zabezpieczony Transport Dostawa bez przeladunkow , bezposrednia Posiadamy wszystko co potrzebne do transportu Pianina czy Fortepianu Pozdrawiam Proszę o więcej informacji typu Pietro, dom, blok Dziekuje

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pianina lub fortepianu

    Pianina oraz fortepiany to szczególnie wielkie sprzęty muzyczne, a odpowiednie radzenie sobie z nimi podczas transportu będzie warunkiem ich prawidłowego działania i dzięki temu umożliwi cieszyć się ich dźwiękiem w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

    Kiedy poszukujesz przewozu dla instrumentów muzycznych, utwórz ofertę w serwisie Clicktrans. Zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz mógł wykonać samodzielnie, czy ma się tym zająć firma przewozowa. W drugim wariancie wybierz w ogłoszeniu, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, a zwłaszcza te przeprowadzkowe, mają sporą praktykę i adekwatny sprzęt, aby taki instrument muzyczny przenieść, na przykład na wyższą kondygnację bloku. Pomimo większej ceny przy usłudze kompleksowej, dobrze jest ją rozważyć, aby nie męczyć się samemu i nie uszkodzić instrumentu muzycznego. Warto pomyśleć i osłonić powierzchnię fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed zarysowaniem w pojeździe czy też w czasie przenoszenia. Pianino lub fortepian można zawinąć w duże ręczniki oraz w prześcieradła. Gdy nie masz wymienionych materiałów czy też nie potrafisz tego zabezpieczyć sam, firma przewozowa również może to zabezpieczyć za ciebie. Napisz o tym w ofercie lub w wiadomości do firmy transportowej.

    Przewóz instrumentu muzycznego nie jest prosty, gdyż należy zachować szczególną ostrożność, jednak w giełdzie transportowej Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która wykona to fachowo oraz w bardzo niskiej cenie. Transport pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość wyniosła powyżej 1100 kilometrów - kosztował zaledwie 900 zł, a chodziło o przewóz z załadunkiem jak i z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Konstancin-Jeziorna, 05-510, Polska

Termin elastyczny