Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2018-01-02 10:45

pianino

(Nr 2250489)
pianino

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

140

Waga w kg:

100.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Nie mam zielonego pojęcia ile waży pianino.

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 20.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pianina lub fortepianu

    Pianina i fortepiany to bardzo duże instrumenty muzyczne, a prawidłowe dawanie sobie rady z nimi podczas transportu jest potrzebne do ich prawidłowego działania i dzięki temu umożliwi delektować się ich dźwiękiem przez długie lata.

    Gdy szukasz transportu dla takiego sprzętu, zleć ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a później podgrupę „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę nie zapomnij o napisaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz miał możliwość przeprowadzić na własną rękę, czy powinna się do tego zaangażować firma przewozowa. W drugim wariancie wybierz w ofercie, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy transportowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają dużą wprawę i stosowny sprzęt, aby taki fortepian czy pianino wnieść, np. na wyższą kondygnację kamienicy. Pomimo kosztowniejszej ceny za usługę kompleksową, nie zaszkodzi ją wziąć pod rozwagę, aby nie trudzić się samemu i nie uszkodzić sprzętu muzycznego. Dobrą praktyką jest ochronić zewnętrzną część sprzętu muzycznego, chroniąc ją przed zarysowaniem w ciężarówce czy też podczas noszenia. Pianino lub fortepian można zawinąć w duże ręczniki jak także w pościel. Jeśli nie masz należytych materiałów lub nie chcesz tego zabezpieczyć sam, firma transportowa także może to wykonać za ciebie. Poinformuj o tym w zleceniu czy też w wiadomości do przewoźnika.

    Transport pianina lub fortepianu jest trudny, ponieważ trzeba zachować wyjątkową ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans można znaleźć firmę przewozową, która wykona to fachowo oraz w bardzo niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość była ponad 1100 km - cena wyniosła zaledwie 900 złotych, a chodziło o usługę z załadunkiem i z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Marymoncka 149, Warszawa, Polska

Od 2 sty 2018 do 5 sty 2018

Adres i termin dostawy

Stanisława Lentza 35, Warszawa, Polska

Termin elastyczny