(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2018-01-27 13:11

Pianino

(Nr 2325756)
Pianino

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Tak

Dystans: 197.00 km

Transport pianin i fortepianów

    Pianina i fortepiany to nadzwyczaj wielkie sprzęty muzyczne, a odpowiednie dawanie sobie rady z nimi w trakcie przewozu będzie konieczne do ich poprawnego brzmienia oraz dzięki temu umożliwi cieszyć się ich dźwiękiem w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

    Gdy szukasz przewozu dla instrumentów muzycznych, zleć ogłoszenie w portalu Clicktrans. Wyszukaj kategorię „Specjalnej ostrożności” a później podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o określeniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz miał możliwość zrealizować na własną rękę, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W drugim wariancie wybierz w ofercie, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, w szczególności zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają doświadczenie i właściwy sprzęt, aby taki fortepian czy pianino przetransportować, np. na piętro kamienicy. Pomimo wyższej ceny przy usłudze kompleksowej, warto ją przeanalizować, żeby nie trudzić się samemu i nie popsuć fortepianu czy pianina. Warto pomyśleć i ochronić powierzchnię sprzętu muzycznego, osłaniając ją przed zarysowaniem w ciężarówce lub w trakcie noszenia. Instrument muzyczny można zawinąć w duże ręczniki lub w prześcieradła. Kiedy nie posiadasz odpowiednich materiałów czy też nie potrafisz tego zrealizować sam, firma przewozowa także może to zrobić za ciebie. Umieść taką informację w ogłoszeniu czy też w wiadomości do firmy transportowej.

    Przewóz instrumentu muzycznego jest trudny, gdyż należy zachować szczególną ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans można znaleźć firmę transportową, która zrobi to fachowo i w bardzo niskiej cenie. Transport pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie odległość wyniosła powyżej 1100 km - kosztował tylko 900 PLN, a chodziło o usługę z załadunkiem jak i z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny