(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2018-02-22 12:59

pianino

(Nr 2404676)

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 128.00 km

Transport pianin i fortepianów

    Pianina oraz fortepiany to wyjątkowo duże instrumenty muzyczne, a odpowiednie traktowanie ich podczas transportu jest konieczne do ich prawidłowego brzmienia oraz dzięki temu umożliwi delektować się ich dźwiękiem w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

    Jeśli poszukujesz przewozu dla instrumentów muzycznych, wystaw ofertę w serwisie Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę nie zapomnij o poinformowaniu, czy załadunek i wyładunek będziesz w stanie przeprowadzić o własnych siłach, czy ma się tym zająć firma transportowa. W drugim wariancie poinformuj w ofercie, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy transportowe, dość często te przeprowadzkowe, mają dużą wprawę oraz nadający się sprzęt, aby taki instrument muzyczny przenieść, np. na piętro kamienicy. Pomimo kosztowniejszej ceny przy usłudze kompleksowej, warto ją rozważyć, żeby nie borykać się samemu i nie obić instrumentu muzycznego. Warto zabezpieczyć zewnętrzną część instrumentu, chroniąc ją przed uszkodzeniem w ciężarówce lub podczas przenoszenia. Instrument muzyczny można owinąć w koce i w pościel. Kiedy nie posiadasz wymienionych materiałów czy też nie potrafisz tego zrealizować sam, firma transportowa także może to zrobić za ciebie. Napisz o tym w zleceniu lub w wiadomości do przewoźnika.

    Przewóz pianina lub fortepianu nie jest prosty, ponieważ należy zachować wyjątkową ostrożność, jednak w serwisie Clicktrans można znaleźć firmę transportową, która wykona to fachowo i w bardzo niskiej cenie. Przewóz pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie odległość wynosiła ponad 1100 kilometrów - cena wyniosła wyłącznie 900 zł, a chodziło o transport z załadunkiem oraz z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Puławy, Polska

5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

5 mar 2018