(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pianino (Nr 5125190)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

140

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 12.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

24 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

24 wrz 2019


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to bardzo duże sprzęty muzyczne, a poprawne dawanie sobie rady z nimi podczas transportu będzie konieczne do ich poprawnego brzmienia oraz dzięki temu umożliwi cieszyć się ich tonacją w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

            Jeżeli poszukujesz przewozu dla takiego sprzętu, utwórz ofertę w serwisie Clicktrans. Wyszukaj kategorię „Specjalnej ostrożności” a później podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek i wyładunek będziesz miał możliwość wykonać o własnych siłach, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W tej drugiej opcji wybierz w ofercie, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają dużą wprawę oraz stosowny sprzęt, aby taki instrument muzyczny wnieść, na przykład na wyższą kondygnację kamienicy. Mimo wyższej ceny przy usłudze kompleksowej, warto ją wziąć pod lupę, aby nie borykać się samemu i nie porysować fortepianu czy pianina. Warto zabezpieczyć powierzchnię fortepianu czy pianina, chroniąc ją przed zadrapaniem w samochodzie lub w trakcie przemieszczania. Sprzęt muzyczny można owinąć w duże ręczniki oraz w prześcieradła. Kiedy nie posiadasz odpowiednich materiałów lub nie potrafisz tego zrobić sam, firma transportowa również może to zabezpieczyć za ciebie. Napisz o tym w zleceniu lub w wiadomości do firmy transportowej.

            Transport pianina lub fortepianu nie jest prosty, gdyż należy zachować niezwykłą ostrożność, ale w portalu Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która wykona to na najwyższym poziomie oraz w bardzo niskiej cenie. Przewóz pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie odległość wyniosła ponad 1100 kilometrów - kosztował zaledwie 900 PLN, a chodziło o przewóz z załadunkiem oraz z rozładunkiem.