(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianino (Nr 5325334)

Pianino

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 298.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

30 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna

30 paź 2019


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to nadzwyczaj duże sprzęty muzyczne, a odpowiednie traktowanie ich w trakcie przewozu będzie konieczne do ich poprawnego działania oraz dzięki temu umożliwi delektować się ich dźwiękiem przez długie lata.

            Jeśli poszukujesz przewozu dla takiego sprzętu, wystaw ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o napisaniu, czy załadunek oraz rozładunek będziesz potrafił przeprowadzić na własną rękę, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W tej drugiej opcji zaznacz w ofercie, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, w szczególności te przeprowadzkowe, mają doświadczenie oraz właściwy sprzęt, żeby taki fortepian czy pianino wnieść, na przykład na wyższą kondygnację kamienicy. Pomimo wyższej ceny za usługę kompleksową, warto ją wziąć pod rozwagę, żeby nie trudzić się samemu i nie popsuć instrumentu muzycznego. Warto ochronić powierzchnię fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed zadrapaniem w samochodzie lub w czasie przemieszczania. Instrument muzyczny można zawinąć w duże ręczniki i w prześcieradła. Jeżeli nie masz wymienionych materiałów czy też nie potrafisz tego zabezpieczyć sam, firma transportowa również może to wykonać za ciebie. Umieść taką informację w ofercie lub w wiadomości do przewoźnika.

            Przewóz sprzętu muzycznego nie jest prosty, ponieważ należy zachować szczególną ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która wykona to na najwyższym poziomie oraz w wyjątkowo niskiej cenie. Przewóz pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie długość była powyżej 1100 kilometrów - cena wyniosła zaledwie 900 złotych, a chodziło o przewóz z załadunkiem jak i z wyładunkiem.