(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianino (Nr 5441430)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

140

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 42.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Rumia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to nadzwyczaj wielkie sprzęty muzyczne, a stosowne radzenie sobie z nimi w trakcie przewozu jest warunkiem ich poprawnego działania i dzięki temu umożliwi delektować się ich brzmieniem w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

            Gdy prowadzisz poszukiwania transportu dla instrumentów muzycznych, zleć ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o określeniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz miał możliwość przeprowadzić samodzielnie, czy powinna się do tego zaangażować firma przewozowa. W drugim wariancie wybierz w ogłoszeniu, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, dość często zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają dużą wprawę oraz adekwatny sprzęt, żeby taki instrument muzyczny przetransportować, np. na wyższą kondygnację wieżowca. Pomimo wyższej ceny za usługę kompleksową, nie zaszkodzi ją przeanalizować, żeby nie borykać się samemu i nie popsuć sprzętu muzycznego. Dobrym pomysłem jest osłonić zewnętrzną część instrumentu, osłaniając ją przed zadrapaniem w busie lub w czasie przemieszczania. Pianino lub fortepian można owinąć w koce lub w prześcieradła. Jeśli nie masz odpowiednich materiałów lub nie możesz tego zrobić sam, firma przewozowa także może to zabezpieczyć za ciebie. Poinformuj o tym w zleceniu czy też w wiadomości do przewoźnika.

            Transport instrumentu muzycznego jest trudny, bowiem należy zachować wyjątkową ostrożność, jednak w giełdzie transportowej Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która wykona to fachowo oraz w nadzwyczaj niskiej cenie. Przewóz pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie długość wynosiła ponad 1100 kilometrów - kosztował tylko 900 złotych, a chodziło o przewóz z załadunkiem i z rozładunkiem.