(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pianino (Nr 5946246)

Pianino

Długość [m]:

142

Szerokość [m]:

64

Wysokość [m]:

132

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

transport , do zabrania z domku jednorodzinnego , niski parter, transport na terenie Gdańsk Osowa około 5km, dostawa i wniesienie na wysoki parter (może 1 pietro)

Czy jest na kółkach?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to szczególnie wielkie sprzęty muzyczne, a odpowiednie obchodzenie się z nimi w trakcie transportu będzie konieczne do ich poprawnego działania i dzięki temu pozwoli napawać się ich tonacją w czasie najbliższych lat.

            Gdy poszukujesz przewozu dla instrumentów muzycznych, wystaw ogłoszenie w portalu Clicktrans. Zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar nie zapomnij o napisaniu, czy załadunek i rozładunek będziesz potrafił zrealizować na własną rękę, czy ma się tym zająć firma przewozowa. W momencie wyboru drugiej alternatywy poinformuj w ogłoszeniu, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy transportowe, a zwłaszcza te przeprowadzkowe, posiadają doświadczenie i właściwy sprzęt, żeby taki instrument muzyczny wnieść, przykładowo na wyższą kondygnację budynku. Mimo wyższej ceny za usługę kompleksową, warto ją rozważyć, aby nie trudzić się samemu i nie obić fortepianu czy pianina. Dobrym pomysłem jest ochronić zewnętrzną część instrumentu, chroniąc ją przed zarysowaniem w samochodzie lub w trakcie przemieszczania. Instrument muzyczny można zawinąć w koce jak także w pościel. Gdy nie posiadasz wymienionych materiałów czy też nie chcesz tego zrobić sam, firma transportowa także może to zrobić za ciebie. Napisz o tym w ofercie czy też w wiadomości do firmy przewozowej.

            Transport instrumentu muzycznego jest trudny, ponieważ należy zachować wyjątkową ostrożność, ale w serwisie Clicktrans można znaleźć firmę przewozową, która wykona to po mistrzowsku oraz w wyjątkowo niskiej cenie. Przewóz pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie odległość była powyżej 1100 kilometrów - koszt wyniósł wyłącznie 900 PLN, a chodziło o transport z załadunkiem jak i z wyładunkiem.