(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pianino (Nr 7143669)

Długość [m]:

1.53

Szerokość [m]:

0.66

Wysokość [m]:

1.28

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Tak

Dystans: 24.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Pruszków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Kraśnicza Wola

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to bardzo wielkie instrumenty muzyczne, a należyte traktowanie ich podczas transportu będzie niezbędne do ich poprawnego brzmienia i dzięki temu umożliwi cieszyć się ich tonacją przez długie lata.

            Gdy poszukujesz transportu dla fortepianu lub pianina, utwórz ogłoszenie w giełdzie transportowej Clicktrans. Zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o określeniu, czy załadunek i wyładunek będziesz mógł przeprowadzić o własnych siłach, czy powinna się do tego zaangażować firma przewozowa. W momencie wyboru drugiej alternatywy poinformuj w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają dużą wprawę oraz adekwatny sprzęt, aby taki sprzęt muzyczny wnieść, przykładowo na piętro kamienicy. Mimo większej ceny za usługę kompleksową, dobrze jest ją przekalkulować, aby nie zmagać się samemu i nie popsuć sprzętu muzycznego. Dobrą praktyką jest osłonić zewnętrzną część instrumentu, zabezpieczając ją przed zarysowaniem w samochodzie lub w trakcie przemieszczania. Pianino lub fortepian można zawinąć w koce i w prześcieradła. Kiedy nie posiadasz należytych materiałów lub nie chcesz tego zrealizować sam, firma transportowa także może to zabezpieczyć za ciebie. Napisz o tym w ofercie lub w wiadomości do firmy przewozowej.

            Transport instrumentu muzycznego nie jest prosty, ponieważ trzeba zachować niezwykłą ostrożność, ale w portalu Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która zrobi to kompetentnie, jak także w wyjątkowo niskiej cenie. Przewóz pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość wyniosła powyżej 1100 kilometrów - kosztował zaledwie 900 złotych, a chodziło o przewóz z załadunkiem oraz z rozładunkiem.