(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianino (Nr 7234270)

Pianino

Długość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

180

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 12.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

18 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Ząbki

18 sty 2021


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to bardzo duże instrumenty muzyczne, a prawidłowe traktowanie ich w trakcie przewozu będzie warunkiem ich dobrego brzmienia oraz dzięki temu umożliwi delektować się ich brzmieniem przez długie lata.

            Gdy prowadzisz poszukiwania transportu dla fortepianu lub pianina, wystaw ogłoszenie w giełdzie transportowej Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar nie zapomnij o poinformowaniu, czy załadunek i rozładunek będziesz potrafił przeprowadzić o własnych siłach, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W momencie wyboru drugiej alternatywy zaznacz w ofercie, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, a zwłaszcza te przeprowadzkowe, posiadają doświadczenie oraz nadający się sprzęt, żeby taki ładunek przenieść, przykładowo na piętro wieżowca. Mimo wyższej ceny za usługę kompleksową, nie zaszkodzi ją rozważyć, żeby nie męczyć się samemu i nie uszkodzić fortepianu czy pianina. Dobrym pomysłem jest ochronić zewnętrzną część instrumentu, osłaniając ją przed pęknięciem w pojeździe lub w czasie noszenia. Sprzęt muzyczny można owinąć w duże ręczniki lub w pościel. Kiedy nie posiadasz należytych materiałów lub nie potrafisz tego zrealizować sam, firma przewozowa także może to zabezpieczyć za ciebie. Napisz o tym w ogłoszeniu lub w wiadomości do firmy transportowej.

            Transport instrumentu muzycznego nie jest prosty, bowiem trzeba zachować niezwykłą ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która zrobi to po mistrzowsku i w nadzwyczaj niskiej cenie. Transport pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie odległość była ponad 1100 kilometrów - cena wyniosła zaledwie 900 PLN, a chodziło o przewóz z załadunkiem i z wyładunkiem.