(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianino (Nr 7294846)

Pianino

Długość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 842.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Wunstorf

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to nadzwyczaj duże instrumenty muzyczne, a prawidłowe obchodzenie się z nimi w trakcie transportu będzie potrzebne do ich dobrego brzmienia i dzięki temu umożliwi delektować się ich brzmieniem przez długie lata.

            Jeśli poszukujesz przewozu dla instrumentów muzycznych, zleć ogłoszenie w portalu Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o określeniu, czy załadunek oraz rozładunek będziesz miał możliwość wykonać o własnych siłach, czy ma się tym zająć firma przewozowa. Przy drugiej możliwości zaznacz w ofercie, że chcesz kompleksową usługę. Firmy transportowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt, aby taki sprzęt muzyczny przetransportować, przykładowo na piętro kamienicy. Mimo kosztowniejszej ceny przy usłudze kompleksowej, nie zaszkodzi ją przemyśleć, żeby nie borykać się samemu i nie porysować instrumentu muzycznego. Dobrą praktyką jest ochronić powierzchnię fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed zadrapaniem w samochodzie lub w czasie noszenia. Pianino lub fortepian można zawinąć w duże ręczniki lub w pościel. Kiedy nie masz odpowiednich materiałów czy też nie możesz tego zrobić sam, firma transportowa również może to wykonać za ciebie. Napisz o tym w ogłoszeniu czy też w wiadomości do firmy transportowej.

            Przewóz pianina lub fortepianu nie jest prosty, ponieważ należy zachować szczególną ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która wykona to fachowo i w wyjątkowo niskiej cenie. Transport pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość była powyżej 1100 kilometrów - cena wyniosła jedynie 900 zł, a chodziło o przewóz z załadunkiem jak i z wyładunkiem.