(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianino (Nr 7684158)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pianino
145 x 61 x 111 cm
185 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
185 kg
Dystans
609 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 24 maj 2021 do 30 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Ulkowy

Od 24 maj 2021 do 6 cze 2021


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to wyjątkowo duże sprzęty muzyczne, a stosowne traktowanie ich w czasie transportu będzie konieczne do ich dobrego działania oraz dzięki temu pozwoli cieszyć się ich dźwiękiem w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

            Jeżeli prowadzisz poszukiwania transportu dla fortepianu lub pianina, zleć ogłoszenie w portalu Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podgrupę „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę nie zapomnij o poinformowaniu, czy załadunek oraz rozładunek będziesz mógł wykonać o własnych siłach, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. Przy drugiej możliwości wybierz w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, dość często te przeprowadzkowe, mają sporą praktykę i odpowiedni sprzęt, żeby taki instrument muzyczny przenieść, przykładowo na piętro bloku. Mimo wyższej ceny za usługę kompleksową, nie zaszkodzi ją przeanalizować, aby nie zmagać się samemu i nie popsuć instrumentu muzycznego. Warto pomyśleć i osłonić powierzchnię instrumentu, osłaniając ją przed pęknięciem w busie lub podczas noszenia. Sprzęt muzyczny można owinąć w duże ręczniki oraz w pościel. Jeżeli nie masz wymienionych materiałów czy też nie potrafisz tego wykonać sam, firma przewozowa również może to zabezpieczyć za ciebie. Poinformuj o tym w ofercie lub w wiadomości do firmy transportowej.

            Przewóz pianina lub fortepianu nie jest prosty, bowiem trzeba zachować niezwykłą ostrożność, ale w serwisie Clicktrans łatwo odszuka się firmę przewozową, która zrobi to profesjonalnie, jak także w bardzo niskiej cenie. Transport pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość wynosiła ponad 1100 kilometrów - kosztował tylko 900 złotych, a chodziło o transport z załadunkiem oraz z wyładunkiem.