(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianino (Nr 7866610)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pianino
150 x 50 x 150 cm
200 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
200 kg
Dystans
102 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Kępa

Od 12 lip 2021 do 14 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 12 lip 2021 do 14 lip 2021


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to szczególnie wielkie sprzęty muzyczne, a stosowne radzenie sobie z nimi podczas przewozu będzie konieczne do ich poprawnego brzmienia oraz dzięki temu pozwoli cieszyć się ich brzmieniem przez długie lata.

            Gdy prowadzisz poszukiwania przewozu dla takiego sprzętu, wystaw ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę nie zapomnij o określeniu, czy załadunek i wyładunek będziesz miał możliwość przeprowadzić samodzielnie, czy powinna się do tego zaangażować firma przewozowa. Przy tej drugiej opcji wybierz w ogłoszeniu, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, dość często zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają dużą wprawę oraz nadający się sprzęt, żeby taki fortepian czy pianino wnieść, na przykład na piętro wieżowca. Pomimo większej ceny przy usłudze kompleksowej, warto ją wziąć pod lupę, aby nie borykać się samemu i nie uszkodzić instrumentu muzycznego. Warto osłonić zewnętrzną część instrumentu, chroniąc ją przed pęknięciem w busie lub w czasie przenoszenia. Instrument muzyczny można owinąć w duże ręczniki i w prześcieradła. Kiedy nie masz odpowiednich materiałów lub nie chcesz tego wykonać sam, firma przewozowa również może to zrobić za ciebie. Napisz o tym w ofercie czy też w wiadomości do firmy przewozowej.

            Przewóz instrumentu muzycznego jest trudny, ponieważ trzeba zachować niezwykłą ostrożność, jednak w portalu Clicktrans można znaleźć firmę transportową, która zrobi to profesjonalnie oraz w nadzwyczaj niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość wynosiła powyżej 1100 km - kosztował jedynie 900 PLN, a chodziło o transport z załadunkiem jak i z wyładunkiem.