(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianino (Nr 7920360)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pianino
150 x 64 x 142 cm
500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
500 kg
Dystans
445 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 28 lip 2021 do 3 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Józefosław

Od 28 lip 2021 do 3 sie 2021


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to wyjątkowo wielkie sprzęty muzyczne, a właściwe obchodzenie się z nimi w czasie przewozu będzie niezbędne do ich prawidłowego brzmienia oraz dzięki temu umożliwi delektować się ich tonacją w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

            Gdy szukasz przewozu dla takiego sprzętu, utwórz ogłoszenie w giełdzie transportowej Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o określeniu, czy załadunek i wyładunek będziesz potrafił wykonać o własnych siłach, czy powinna się do tego zaangażować firma przewozowa. Przy wariancie 2 wybierz w ofercie, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy transportowe, dość często zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają dużą wprawę oraz stosowny sprzęt, aby taki ładunek przenieść, przykładowo na piętro bloku. Mimo większej ceny przy usłudze kompleksowej, nie zaszkodzi ją przeanalizować, aby nie zmagać się samemu i nie zepsuć instrumentu muzycznego. Dobrą praktyką jest osłonić zewnętrzną część fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed zadrapaniem w ciężarówce lub podczas noszenia. Pianino lub fortepian można zawinąć w koce lub w prześcieradła. Gdy nie masz należytych materiałów czy też nie potrafisz tego zrealizować sam, firma transportowa również może to zapakować za ciebie. Napisz o tym w zleceniu lub w wiadomości do firmy transportowej.

            Transport pianina lub fortepianu jest trudny, gdyż należy zachować szczególną ostrożność, ale w portalu Clicktrans można znaleźć firmę transportową, która wykona to fachowo, jak także w bardzo niskiej cenie. Przewóz pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość wyniosła powyżej 1100 kilometrów - cena wyniosła jedynie 900 zł, a chodziło o transport z załadunkiem jak i z wyładunkiem.