(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pianino (Nr 8028537)

pianino
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
pianino
148 x 65 x 134 cm
180 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
180 kg
Dystans
1538 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 20 wrz 2021 do 20 paź 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 20 wrz 2021 do 20 paź 2021


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to szczególnie duże instrumenty muzyczne, a stosowne dawanie sobie rady z nimi w trakcie transportu jest potrzebne do ich dobrego działania oraz dzięki temu pozwoli napawać się ich brzmieniem w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

            Jeżeli prowadzisz poszukiwania przewozu dla fortepianu lub pianina, zleć ofertę w giełdzie transportowej Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar nie zapomnij o napisaniu, czy załadunek oraz rozładunek będziesz miał możliwość wykonać o własnych siłach, czy ma się tym zająć firma przewozowa. W drugim wariancie poinformuj w ogłoszeniu, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają dużą wprawę oraz należyty sprzęt, aby taki instrument muzyczny wnieść, przykładowo na piętro kamienicy. Mimo wyższej ceny przy usłudze kompleksowej, dobrze jest ją przekalkulować, żeby nie forsować się samemu i nie zniszczyć fortepianu czy pianina. Warto osłonić powierzchnię instrumentu, zabezpieczając ją przed zadrapaniem w pojeździe czy też podczas przenoszenia. Instrument muzyczny można zawinąć w koce jak także w prześcieradła. Kiedy nie posiadasz należytych materiałów czy też nie chcesz tego zrealizować sam, firma przewozowa również może to zapakować za ciebie. Napisz o tym w ofercie lub w wiadomości do firmy transportowej.

            Przewóz sprzętu muzycznego nie jest prosty, ponieważ trzeba zachować niezwykłą ostrożność, ale w portalu Clicktrans łatwo odszuka się firmę przewozową, która wykona to na najwyższym poziomie, jak także w nadzwyczaj niskiej cenie. Przewóz pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie długość była powyżej 1100 km - koszt wyniósł wyłącznie 900 zł, a chodziło o przewóz z załadunkiem oraz z rozładunkiem.