Pianino (Nr 8041587)

Pianino
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pianino
170 x 50 x 140 cm
300 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
300 kg
Dystans
460 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 1 gru 2021 do 31 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 1 gru 2021 do 31 sty 2022


Zadaj pytanie

Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to wyjątkowo wielkie sprzęty muzyczne, a właściwe radzenie sobie z nimi w trakcie transportu jest konieczne do ich prawidłowego brzmienia oraz dzięki temu umożliwi cieszyć się ich tonacją w czasie najbliższych lat.

            Jeśli poszukujesz przewozu dla fortepianu lub pianina, utwórz ogłoszenie w portalu Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę nie zapomnij o poinformowaniu, czy załadunek i wyładunek będziesz miał możliwość zrealizować na własną rękę, czy ma się tym zająć firma transportowa. W momencie wyboru drugiej alternatywy poinformuj w ogłoszeniu, że chcesz kompleksową usługę. Firmy transportowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają dużą wprawę i odpowiedni sprzęt, aby taki fortepian czy pianino przenieść, np. na wyższą kondygnację kamienicy. Mimo większej ceny za usługę kompleksową, nie zaszkodzi ją przekalkulować, aby nie borykać się samemu i nie uszkodzić fortepianu czy pianina. Warto pomyśleć i osłonić zewnętrzną część instrumentu, zabezpieczając ją przed pęknięciem w busie lub w trakcie przemieszczania. Instrument muzyczny można owinąć w duże ręczniki lub w prześcieradła. Jeśli nie posiadasz wymienionych materiałów czy też nie chcesz tego zrobić sam, firma przewozowa także może to zabezpieczyć za ciebie. Poinformuj o tym w ogłoszeniu czy też w wiadomości do przewoźnika.

            Transport pianina lub fortepianu jest trudny, ponieważ trzeba zachować niezwykłą ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans można znaleźć firmę transportową, która zrobi to profesjonalnie oraz w bardzo niskiej cenie. Transport pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość wynosiła powyżej 1100 kilometrów - cena wyniosła raptem 900 złotych, a chodziło o usługę z załadunkiem oraz z rozładunkiem.