(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianino (Nr 8059753)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pianino
145 x 53 x 105 cm
180 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
180 kg
Dystans
11 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 28 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 28 wrz 2021 do 30 wrz 2021


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to wyjątkowo wielkie sprzęty muzyczne, a stosowne obchodzenie się z nimi w czasie transportu jest warunkiem ich prawidłowego brzmienia i dzięki temu pozwoli cieszyć się ich brzmieniem w czasie najbliższych lat.

            Jeżeli prowadzisz poszukiwania przewozu dla fortepianu lub pianina, wystaw ogłoszenie w giełdzie transportowej Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a później podgrupę „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o napisaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz mógł przeprowadzić o własnych siłach, czy ma się tym zająć firma przewozowa. Przy drugiej możliwości zaznacz w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, dość często zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają sporą praktykę i stosowny sprzęt, żeby taki ładunek przenieść, np. na piętro kamienicy. Pomimo większej ceny za usługę kompleksową, dobrze jest ją przeanalizować, żeby nie borykać się samemu i nie obić instrumentu muzycznego. Warto pomyśleć i ochronić powierzchnię fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed uszkodzeniem w samochodzie czy też w czasie przenoszenia. Sprzęt muzyczny można zawinąć w duże ręczniki i w pościel. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich materiałów czy też nie chcesz tego wykonać sam, firma przewozowa także może to zrobić za ciebie. Poinformuj o tym w ofercie czy też w wiadomości do firmy przewozowej.

            Transport instrumentu muzycznego nie jest prosty, gdyż należy zachować niezwykłą ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans można znaleźć firmę przewozową, która zrobi to fachowo, jak także w bardzo niskiej cenie. Przewóz pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość była powyżej 1100 kilometrów - koszt wyniósł tylko 900 zł, a chodziło o przewóz z załadunkiem i z wyładunkiem.