(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianino Ed Seiler z lat 30 (Nr 8154068)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pianino Ed Seiler z lat 30
151 x 65 x 130 cm
250 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
250 kg
Dystans
296 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Pruszków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to szczególnie wielkie sprzęty muzyczne, a właściwe traktowanie ich w czasie przewozu będzie potrzebne do ich poprawnego działania i dzięki temu pozwoli cieszyć się ich brzmieniem przez długie lata.

            Gdy prowadzisz poszukiwania transportu dla instrumentów muzycznych, wystaw ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę nie zapomnij o napisaniu, czy załadunek i rozładunek będziesz miał możliwość wykonać samodzielnie, czy ma się tym zająć firma przewozowa. Przy drugiej możliwości zaznacz w ogłoszeniu, że chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, dość często te przeprowadzkowe, mają dużą wprawę oraz adekwatny sprzęt, żeby taki sprzęt muzyczny wnieść, np. na wyższą kondygnację budynku. Pomimo większej ceny przy usłudze kompleksowej, dobrze jest ją wziąć pod rozwagę, aby nie trudzić się samemu i nie zniszczyć instrumentu muzycznego. Warto zabezpieczyć powierzchnię sprzętu muzycznego, osłaniając ją przed zadrapaniem w ciężarówce czy też podczas przemieszczania. Sprzęt muzyczny można zawinąć w koce oraz w prześcieradła. Gdy nie masz należytych materiałów czy też nie możesz tego zrealizować sam, firma transportowa również może to zapakować za ciebie. Poinformuj o tym w ogłoszeniu lub w wiadomości do firmy przewozowej.

            Przewóz sprzętu muzycznego nie jest prosty, gdyż należy zachować wyjątkową ostrożność, jednak w giełdzie transportowej Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która zrobi to kompetentnie oraz w wyjątkowo niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość była ponad 1100 kilometrów - cena wyniosła raptem 900 PLN, a chodziło o transport z załadunkiem jak i z rozładunkiem.