(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pianino elektroniczne (Nr 3414969)

pianino elektroniczne

Długość [m]:

1.45

Szerokość [m]:

0.82

Wysokość [m]:

0.53

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 186.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Włocławek

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to nadzwyczaj duże sprzęty muzyczne, a właściwe traktowanie ich w trakcie przewozu będzie warunkiem ich poprawnego brzmienia oraz dzięki temu umożliwi napawać się ich dźwiękiem w czasie najbliższych lat.

            Jeżeli poszukujesz transportu dla instrumentów muzycznych, wystaw ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podgrupę „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o napisaniu, czy załadunek i wyładunek będziesz potrafił przeprowadzić na własną rękę, czy ma się tym zająć firma przewozowa. W drugim wariancie poinformuj w ofercie, że chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, dość często te przeprowadzkowe, posiadają doświadczenie oraz właściwy sprzęt, żeby taki ładunek przenieść, np. na wyższą kondygnację budynku. Pomimo wyższej ceny za usługę kompleksową, dobrze jest ją przekalkulować, żeby nie forsować się samemu i nie porysować sprzętu muzycznego. Warto pomyśleć i osłonić zewnętrzną część instrumentu, chroniąc ją przed pęknięciem w ciężarówce lub podczas przenoszenia. Pianino lub fortepian można owinąć w koce oraz w prześcieradła. Jeśli nie masz należytych materiałów lub nie potrafisz tego wykonać sam, firma transportowa także może to zrobić za ciebie. Poinformuj o tym w ofercie czy też w wiadomości do firmy przewozowej.

            Przewóz instrumentu muzycznego jest trudny, bowiem należy zachować szczególną ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która zrobi to po mistrzowsku, jak także w nadzwyczaj niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość wyniosła ponad 1100 km - koszt wyniósł jedynie 900 złotych, a chodziło o transport z załadunkiem i z rozładunkiem.