(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pianino elektryczne (Nr 5054022)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

60

Czy jest na kółkach?:

Nie

Dystans: 2149.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Wexford, Wexford

Od 25 wrz 2019 do 26 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Podkowa Leśna

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to wyjątkowo wielkie instrumenty muzyczne, a należyte traktowanie ich w czasie przewozu jest konieczne do ich prawidłowego działania i dzięki temu pozwoli cieszyć się ich dźwiękiem w czasie najbliższych lat.

            Kiedy prowadzisz poszukiwania przewozu dla fortepianu lub pianina, zleć ofertę w serwisie Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę nie zapomnij o poinformowaniu, czy załadunek i wyładunek będziesz potrafił zrealizować samodzielnie, czy ma się tym zająć firma przewozowa. W drugim wariancie zaznacz w ofercie, że chcesz kompleksową usługę. Firmy transportowe, w szczególności zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają dużą wprawę i właściwy sprzęt, żeby taki ładunek przenieść, na przykład na piętro bloku. Mimo większej ceny przy usłudze kompleksowej, dobrze jest ją przekalkulować, aby nie trudzić się samemu i nie popsuć sprzętu muzycznego. Dobrą praktyką jest osłonić zewnętrzną część fortepianu czy pianina, chroniąc ją przed zadrapaniem w ciężarówce lub w trakcie przemieszczania. Instrument muzyczny można owinąć w duże ręczniki i w prześcieradła. Gdy nie posiadasz wymienionych materiałów lub nie potrafisz tego zrobić sam, firma przewozowa również może to zrobić za ciebie. Umieść taką informację w ofercie lub w wiadomości do firmy przewozowej.

            Przewóz pianina lub fortepianu nie jest prosty, gdyż należy zachować wyjątkową ostrożność, ale w portalu Clicktrans łatwo odszuka się firmę przewozową, która zrobi to profesjonalnie oraz w bardzo niskiej cenie. Transport pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie długość wyniosła ponad 1100 km - koszt wyniósł raptem 900 PLN, a chodziło o przewóz z załadunkiem oraz z wyładunkiem.