(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-26 10:36

pianino jak mebel

(Nr 1923067)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 758.00 km

Informacje dodatkowe:

zlece pianino to prostsze gabaryty jak mebel do przewiezienia niejako przy okazji można odebrać z Monachium od 31 lipca do 5 sierpnia

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

ID firmy: 182742
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-08-2017, 10:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-26 do 2017-08-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-27, 10:30

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład wilgotną gąbką. Później warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a również podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Theresienstraße 148, Monachium, 80798, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pępice, 49-351, Polska

Termin elastyczny