(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2017-11-17 17:56

Pianino Legnica

(Nr 2162331)
Pianino Legnica

Długość [m]:

1.50

Szerokość [m]:

0.70

Wysokość [m]:

1.40

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

350

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 6.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pianin i fortepianów

    Pianina oraz fortepiany to szczególnie wielkie instrumenty muzyczne, a poprawne traktowanie ich w trakcie transportu jest konieczne do ich dobrego działania i dzięki temu umożliwi cieszyć się ich dźwiękiem w czasie najbliższych lat.

    Jeżeli szukasz przewozu dla fortepianu lub pianina, utwórz ogłoszenie w portalu Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a dalej podgrupę „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o określeniu, czy załadunek oraz rozładunek będziesz mógł zrealizować samodzielnie, czy powinna się do tego zaangażować firma przewozowa. Przy drugiej możliwości zaznacz w ogłoszeniu, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, w szczególności te przeprowadzkowe, posiadają doświadczenie i adekwatny sprzęt, żeby taki ładunek wnieść, np. na wyższą kondygnację bloku. Mimo większej ceny przy usłudze kompleksowej, dobrze jest ją rozważyć, żeby nie forsować się samemu i nie uszkodzić instrumentu muzycznego. Dobrym pomysłem jest ochronić powierzchnię fortepianu czy pianina, zabezpieczając ją przed uszkodzeniem w pojeździe czy też w trakcie noszenia. Instrument muzyczny można owinąć w duże ręczniki jak także w prześcieradła. Kiedy nie posiadasz wymienionych materiałów lub nie potrafisz tego zrealizować sam, firma przewozowa także może to zabezpieczyć za ciebie. Umieść taką informację w ogłoszeniu czy też w wiadomości do firmy transportowej.

    Transport instrumentu muzycznego nie jest prosty, bowiem należy zachować szczególną ostrożność, jednak w portalu Clicktrans łatwo odszuka się firmę przewozową, która zrobi to kompetentnie oraz w wyjątkowo niskiej cenie. Przewóz pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie długość wyniosła ponad 1100 km - kosztował raptem 900 zł, a chodziło o transport z załadunkiem oraz z wyładunkiem.

Adres i termin nadania

Bytom, Polska

Od 19 lis 2017 do 20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Piekary Śląskie, 84-217, Polska

Od 19 lis 2017 do 20 lis 2017