(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianino yamaha (Nr 7536337)

Sztuk
Pianino yamaha
1
Szacunkowa łączna waga
230 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Komorów

Od 2 mar 2021 do 3 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Komorów

Od 2 mar 2021 do 3 mar 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na parę kartonów, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.