(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pianka zapakowana w 12 paczek o wymiarach 1000 mm x20000 mm x 40mm lekkie (Nr 7184070)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

300

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Pianka zapakowana w 12 paczek o wymiarach 1000 mm x20000 mm x 40mm lekkie

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 609.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 8 sty 2021 do 11 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 11 sty 2021 do 29 sty 2021


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przewiezienia drobny towar, który nie wymaga wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej powierzchni, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest odpowiednie. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się auta, których waga jest większy niż 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i wymiary. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, wypada opisać pakunek. Ważna jest także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Kluczowy jest również termin zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.