(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 15:27

pianki

(Nr 2745872)
pianki

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

71

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 308.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, warto wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, papieru lub gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Medynia Głogowska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dalanowska 29, Warszawa, Polska

Termin elastyczny