(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 17:07

Piano

(Nr 2007905)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.75

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Dear all, I would like to transport my piano from one house to another here in Frankfurt. Thanks Luana

Oferty od Przewoźników (0)

250 €

ID firmy: 557475
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 23:20

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-08

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że błędy w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą gąbką. Następnie warto zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu pakunków, a również podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin elastyczny