(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Piano (Nr 5933109)

Piano

Długość [m]:

1.45

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1283.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Świdnica

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Faversham

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to wyjątkowo wielkie instrumenty muzyczne, a prawidłowe traktowanie ich w czasie transportu jest potrzebne do ich prawidłowego brzmienia oraz dzięki temu umożliwi napawać się ich brzmieniem przez długie lata.

            Kiedy poszukujesz transportu dla instrumentów muzycznych, zleć ogłoszenie w giełdzie transportowej Clicktrans. Zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz potrafił wykonać samodzielnie, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W momencie wyboru drugiej alternatywy wybierz w ofercie, że chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają dużą wprawę oraz odpowiedni sprzęt, żeby taki fortepian czy pianino wnieść, przykładowo na wyższą kondygnację bloku. Pomimo wyższej ceny przy usłudze kompleksowej, nie zaszkodzi ją przekalkulować, aby nie trudzić się samemu i nie zepsuć sprzętu muzycznego. Dobrą praktyką jest ochronić powierzchnię instrumentu, chroniąc ją przed zadrapaniem w samochodzie lub w czasie przenoszenia. Instrument muzyczny można owinąć w koce oraz w pościel. Kiedy nie masz wymienionych materiałów czy też nie potrafisz tego zrobić sam, firma przewozowa także może to zapakować za ciebie. Napisz o tym w ofercie czy też w wiadomości do firmy transportowej.

            Transport sprzętu muzycznego jest trudny, gdyż trzeba zachować wyjątkową ostrożność, ale w serwisie Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę przewozową, która zrobi to kompetentnie, jak także w nadzwyczaj niskiej cenie. Przewóz pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość była ponad 1100 kilometrów - koszt wyniósł zaledwie 900 złotych, a chodziło o transport z załadunkiem i z wyładunkiem.