(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

piano (Nr 7567393)

piano
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
piano
61 x 153 x 121 cm
228 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
228 kg
Dystans
773 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Tyne And Wear, Newcastle

Od 4 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Holandia Północna, Haarlem

Od 6 kwi 2021 do 5 maj 2021


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to wyjątkowo wielkie instrumenty muzyczne, a należyte dawanie sobie rady z nimi w czasie transportu będzie niezbędne do ich poprawnego brzmienia oraz dzięki temu pozwoli cieszyć się ich tonacją w czasie najbliższych lat.

            Jeśli szukasz transportu dla takiego sprzętu, utwórz ogłoszenie w portalu Clicktrans. Wyszukaj kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o napisaniu, czy załadunek oraz rozładunek będziesz w stanie wykonać o własnych siłach, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. Przy wariancie 2 poinformuj w ofercie, że chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, w szczególności zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają doświadczenie i należyty sprzęt, żeby taki instrument muzyczny przenieść, na przykład na piętro budynku. Mimo większej ceny za usługę kompleksową, warto ją wziąć pod rozwagę, aby nie borykać się samemu i nie zepsuć sprzętu muzycznego. Warto pomyśleć i osłonić powierzchnię fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed zadrapaniem w busie lub w czasie noszenia. Sprzęt muzyczny można zawinąć w duże ręczniki oraz w prześcieradła. Gdy nie masz odpowiednich materiałów lub nie potrafisz tego zrealizować sam, firma transportowa również może to zabezpieczyć za ciebie. Napisz o tym w ofercie lub w wiadomości do przewoźnika.

            Przewóz instrumentu muzycznego jest trudny, ponieważ trzeba zachować wyjątkową ostrożność, jednak w giełdzie transportowej Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę przewozową, która zrobi to na najwyższym poziomie oraz w bardzo niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie długość była ponad 1100 km - koszt wyniósł zaledwie 900 złotych, a chodziło o transport z załadunkiem i z rozładunkiem.