(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Piano (Nr 7575841)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Piano
190 x 80 x 130 cm
250 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
250 kg
Dystans
1158 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Heilbronn

Od 17 mar 2021 do 17 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Shropshire, Ludlow

Od 17 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to bardzo wielkie instrumenty muzyczne, a należyte dawanie sobie rady z nimi w czasie transportu jest warunkiem ich prawidłowego działania oraz dzięki temu umożliwi delektować się ich dźwiękiem w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

            Jeżeli szukasz przewozu dla takiego sprzętu, zleć ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz w stanie zrealizować na własną rękę, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W momencie wyboru drugiej alternatywy zaznacz w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, dość często te przeprowadzkowe, mają dużą wprawę oraz należyty sprzęt, aby taki instrument muzyczny wnieść, przykładowo na piętro kamienicy. Pomimo wyższej ceny przy usłudze kompleksowej, nie zaszkodzi ją wziąć pod rozwagę, żeby nie męczyć się samemu i nie popsuć fortepianu czy pianina. Warto ochronić powierzchnię instrumentu, osłaniając ją przed zadrapaniem w busie czy też w trakcie noszenia. Pianino lub fortepian można owinąć w koce oraz w pościel. Kiedy nie posiadasz odpowiednich materiałów lub nie potrafisz tego wykonać sam, firma przewozowa także może to zrobić za ciebie. Umieść taką informację w zleceniu czy też w wiadomości do firmy transportowej.

            Transport pianina lub fortepianu nie jest prosty, gdyż trzeba zachować niezwykłą ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która wykona to po mistrzowsku oraz w wyjątkowo niskiej cenie. Przewóz pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie długość była powyżej 1100 km - kosztował zaledwie 900 złotych, a chodziło o przewóz z załadunkiem i z wyładunkiem.