Piano (Nr 7908084)

Piano
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Piano
151 x 62 x 124 cm
251 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
251 kg
Dystans
1175 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Dania, Region Syddanmark, Odense

30 lis 2021

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zurych, Zurych

5 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to nadzwyczaj duże sprzęty muzyczne, a odpowiednie obchodzenie się z nimi w czasie przewozu jest niezbędne do ich dobrego brzmienia oraz dzięki temu umożliwi cieszyć się ich brzmieniem przez długie lata.

            Jeśli poszukujesz transportu dla instrumentów muzycznych, utwórz ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a później podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o określeniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz potrafił przeprowadzić samodzielnie, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. Przy tej drugiej opcji poinformuj w ogłoszeniu, że chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają dużą wprawę i odpowiedni sprzęt, żeby taki sprzęt muzyczny przetransportować, na przykład na piętro wieżowca. Mimo kosztowniejszej ceny za usługę kompleksową, warto ją przemyśleć, aby nie trudzić się samemu i nie uszkodzić sprzętu muzycznego. Dobrym pomysłem jest zabezpieczyć zewnętrzną część sprzętu muzycznego, chroniąc ją przed pęknięciem w ciężarówce lub w czasie przemieszczania. Sprzęt muzyczny można owinąć w koce oraz w prześcieradła. Jeżeli nie masz odpowiednich materiałów lub nie możesz tego zrobić sam, firma transportowa również może to zrobić za ciebie. Poinformuj o tym w ofercie czy też w wiadomości do przewoźnika.

            Transport instrumentu muzycznego jest trudny, gdyż należy zachować niezwykłą ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans można znaleźć firmę transportową, która wykona to po mistrzowsku i w wyjątkowo niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie długość wynosiła powyżej 1100 kilometrów - koszt wyniósł zaledwie 900 zł, a chodziło o usługę z załadunkiem i z rozładunkiem.