(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-02-09 23:02

piec

(Nr 1629735)
piec

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 139.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi właściwie osłonić maszynę, żeby ustrzec się uszkodzeń, zarysowań i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu są frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu będzie zależna głównie od wielkości i ciężaru przedmiotu oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Często transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych koncesji jak również dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu na jeden km przy trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do UK cena wyniesie średnio 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn wydamy prawie 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 9 lut 2017 do 10 lut 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

10 lut 2017