(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Piec 270KG-1,90m.wys.ESSEX do GLIWICE (Budżet 700zł) (Nr 3310858)

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.90

Wysokość [m]:

1.90

Waga w kg (łączna):

270

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 1547.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Sawbridgeworth

30 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Gliwice

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: sprzęty elektryczne większych formatów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

Jeśli zamawiasz przewóz produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne osłonięcie sprzętu. W przypadku, gdy chcesz przetransportować sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

Zamrażarki powinno się rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, trzeba wyciągnąć oraz popakować osobno. W przypadku transportu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, ciężaru i stanu technicznego sprzętu AGD. Innym elementem rzutującym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 zł. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 PLN.